Reklama

Tiskové zprávy

Easy Loft zástěny od společnosti SanSwiss potěší nejenom architekty

Easy Loft zástěny od společnosti SanSwiss potěší nejenom architekty

vyšlo 31.5.2018

Lofty jsou budovány v bývalých průmyslových budovách, díky otevřenému prostoru a vysokým stropům jsou vyhledávanými objekty pro architekty. V loftovém bytě, respektive v jedné místnosti, musí být umístěna jak postel, kuchyně, tak i koupelna. Díky sprchové zástěně Easy Loft od společnosti SanSwiss je řešení tak snadné!

 
Exkluzivní sprchové kabiny SanSwiss pro radost ze sprchování

Exkluzivní sprchové kabiny SanSwiss pro radost ze sprchování

vyšlo 24.5.2018

Sprchové kabiny firmy SanSwiss jsou ideálním řešením především v prostorech, kde není k dispozici roh pro umístění klasického sprchového koutu. Sprchové kabiny naleznou využití v malých i velkých koupelnách, díky snadné a rychlé instalaci jsou úspěšně montovány i do dřevostaveb. Pokud se rozhodnete pro sprchovou kabinu, odpadá Vám nutnost obezdívání sprchového koutu – tedy spousta peněz a práce.

 
ESCURA – moderní sprchové zástěny pro potěšení ze sprchování

ESCURA – moderní sprchové zástěny pro potěšení ze sprchování

vyšlo 23.5.2018

Escura je řada bezrámových sprchových zástěn atraktivního designu a jasného stylu od společnosti SanSwiss. V nabídce jsou jak standardní rozměry sprchových zástěn, tak i možnost atypických šířek, na což je firma SanSwiss specialistou.

 
WALK-IN zástěny řady PUR nově i v elegantní šedé barvě

WALK-IN zástěny řady PUR nově i v elegantní šedé barvě

vyšlo 22.5.2018

Žádný jiný odstín než světle šedá nepůsobí tak elegantním dojmem. A právě tento dojem inspiroval společnost SanSwiss pro svoji další variantu skla u WALK-IN zástěn řady PUR. Nová skla jsou tónována do moderní šedé barvy a podtrhují minimalistických design řady PUR.

 
Jak pečovat o WPC terasové podlahy

Jak pečovat o WPC terasové podlahy

vyšlo 18.5.2018

Již při výběru terasové podlahy je jedním z faktorů, ke kterým přihlížíme, také náročnost na její údržbu. Jednou z nejnáročnějších je péče o dřevěné terasové podlahy, které je třeba pravidelně ošetřovat, impregnovat a chránit vůči hmyzu, dřevokazným houbám a plísním. Pokud si přejeme mít krásné podlahy s dekorem dřeva, ovšem vyžadující minimální péči, vhodnou volbou jsou WPC (wood-plastic-composite) prkna, která obsahují v ideálním případě 60 % dřevní hmoty a 40 % speciálního polymeru HDPE.

 
Jak vybrat vhodnou terasovou podlahu

Jak vybrat vhodnou terasovou podlahu

vyšlo 26.4.2018

Začátek jara symbolizuje zahájení prací na zahradách, zahrádkách i dvorcích, které přiléhají k domům. K těmto činnostem, kromě péče o flóru, patří také výstavba teras, pergol a bazénů, čímž se lidé připravují na nadcházející letní sezónu, kdy tráví většinu času se svými rodinami a přáteli právě na zahradách. Jak vybrat správnou terasovou podlahu při dnešní široké nabídce materiálů? Stejně jako u jiných produktů zde hraje důležitou roli poměr ceny a požadovaného účinku, v našem případě vzhled a životnost zvoleného materiálu a nároky na jeho údržbu.

 
Zdokonalené lavicové konvektory KORADO

Zdokonalené lavicové konvektory KORADO

vyšlo 29.3.2018

Přední výrobce otopný těles společnost KORADO, a.s. představuje novinky ve svém výrobním programu, a to lavicové konvektory. Disponující novým technickým řešením, vyšším výkonem a neotřelým designem. Vzhledem k vlastnostem slouží jako efektivní a zároveň ekonomické vytápění rodinných domů či bytů.

 
Stavební materiál se slevou až 50 %

Stavební materiál se slevou až 50 %

vyšlo 22.3.2018

Jedinečný SLEVOVÝ POUKAZ „Stavte výhodně. Když šetřit tak pořádně.“, který je výsledkem unikátního partnerství předních výrobců stavebních materiálů, představuje garantovanou slevu ve výši až 50 % na zdivo, střešní krytiny, komíny, okna či dveře, potrubí, a dokonce i koupelny.

 
Veletrh STAVOTECH Olomouc poradí a inspiruje

Veletrh STAVOTECH Olomouc poradí a inspiruje

vyšlo 19.3.2018

Stalo se tradicí, že stavební sezónu na střední Moravě symbolicky otevírá stavební a technický veletrh STAVOTECH Olomouc. Více než 150 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 22. až 24. března 2018 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora a přilehlých venkovních plochách.

 
Nové terasové centrum PROFI TERASY

Nové terasové centrum PROFI TERASY

vyšlo 13.3.2018

PROFI TERASY, jeden z nejvýznamnějších předních dodavatelů terasových materiálů na českém trhu, nabízí řešení venkovního prostoru od posouzení místa realizace, projektu, stavební přípravy až po realizaci. Cílem kompletního servisu je realizovat zákazníkovi terasovou plochu na dlouhá léta přesně podle předpisů výrobce terasového materiálu. Vše s ohledem na optimální využití terasové plochy a optimální náklady.

 
Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

vyšlo 6.3.2018

Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston díky speciálnímu softwaru a zabudovanému tepelnému čerpadlu dosahuje až 50% úsporu spotřeby energií.

 
Zajděte si na výstavu STAVÍME, BYDLÍME pro inspiraci a nové trendy ve stavebnictví

Zajděte si na výstavu STAVÍME, BYDLÍME pro inspiraci a nové trendy ve stavebnictví

vyšlo 13.2.2018

po roce se Dům kultury v Jihlavě přemění na místo setkání stavebních firem se všemi zájemci o stavbu, rekonstrukci nebo alespoň částečnou modernizaci svého bydlení. Vždyť moderně, a hlavně úsporně bydlet, to je trendem současnosti. A právě proto se ve středu 21. února od 9 do 18 h a ve čtvrtek 22. února od 9 do 17 h představí veřejnosti v Domě kultury v Jihlavě přes 50 firem z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti.

 
Stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME v Třebíči plná přednášek a expozic

Stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME v Třebíči plná přednášek a expozic

vyšlo 3.2.2018

Ve středu 7. února od 9 do 18 hod. a ve čtvrtek 8. února od 9 do 17 hod. se uskuteční stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME v budově Fórum v Třebíči. Letošní novinkou výstavy jsou odpolední bloky přednášek a diskuzních dílen v malém sále. V hlavním sále se představí přes 30 expozic s nabídkou všeho, co souvisí se stavbou a rekonstrukcí domu či bytu. Vstup na výstavu je zdarma.

 
Přijďte načerpat informace ze světa TZB

Přijďte načerpat informace ze světa TZB

vyšlo 21.12.2017

KORADO, a.s. připravilo celodenní odborný seminář na téma „Kvalita vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí“. Zde se od kapacit z oboru dozvíte vše ohledně úsporného vytápění, zdravého odvětrávání budov, kvality jejich vnitřního prostředí a v neposlední řadě vám blíže přiblížíme požadavky naší legislativy na tato témata.

 
Orion hlásí, vánoční dárky máme nachystány!

Orion hlásí, vánoční dárky máme nachystány!

vyšlo 6.11.2017

Vánoční atmosféra již na nás začíná dýchat ze všech stran, proto je nejvyšší čas se poohlédnout po vhodných vánočních dárcích. Došly vám nápady? Proto vám přinášíme katalog podzim – zima, který obsahuje úžasné novinky i zaručené tipy na vánoční dárky. Ty rozzáří oči vašich milovaných a z e-shopu i projeden Orionu – českém obchodu pro domácnost (speciálně před Vánoci) mizí rychlostí blesku.

 
Vytopená koupelna je základem pro nadcházející zimu

Vytopená koupelna je základem pro nadcházející zimu

vyšlo 30.10.2017

Koupelna je místo, které je vedle čistoty spojené s relaxací v horké vaně či sprše. Pokud ale není, zejména v chladném počasí, dostatečně vytopená, obyvatelé domu zkracují její návštěvu na nezbytně dlouhou dobu, což je škoda… Chytře zvoleným druhem vytápění, např. v podobě trubkových radiátorů od KORADO, a.s. se již není třeba omezovat.

 
Praktické tipy, jak trávit většinu času v koupelně relaxací, nikoliv úklidem

Praktické tipy, jak trávit většinu času v koupelně relaxací, nikoliv úklidem

vyšlo 25.10.2017

Pořizujete-li si nový sprchový kout, jistě Vás zajímá i jeho bezproblémová údržba. Nechcete přece trávit ve své koupelně hodiny úklidem sprchového koutu! Na údržbu sprchového koutu je třeba se zaměřit již při jeho výběru. Obecně platí, že pokud si vyberete sprchový kout s plastickými vzory či pískováním, tak se jednotlivé kapičky částečně ztratí. Čiré sklo je však nejpoužívanější a působí elegantnějším dojmem.

 
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

Reklama

Náš tip

Přírodní čističe odpadů

Pro preventivní použití i silně zanesené odpady nabízíme přírodní a ekologické řešení. Enzymatické čističe zabrání zápachu i ucpávání a oproti chemickým čističům nenarušují odpadní potrubí.

 

Screenové clony pro maximální soukromí

Zapomeňte na interiérové žaluzie, screenové clony Minirol představují ideální řešení pro všechny domy i byty. Poskytnou vám soukromí i příjemné klima.

 

 

Matrace Store – vše pro zdravé spaní

Specializovaný eshop na matrace, rošty do postele, chrániče, anatomické polštáře a postele. Odborně poradíme při výběru správné matrace pro Vás. Nyní akce „matrace doprava zdarma“!

 

Saténové povlečení české výroby

Vyberte si z více než 150 moderních i klasických vzorů kvalitního českého saténové povlečení. Moderní zapínání na zip či praní na 60°C je u našeho povlečení samozřejmostí.

 

Masážní a vířivé vany

Přejete si vanu s hydromasážními tryskami pro dokonalou masáž celého těla? Chcete na víc i perličkový systém? Vířivou vanu vytvoříme Vám na míru. Skvělé ceny, precizní výroba.

 

Vchodové dveře přímo od výrobce

Nabízíme širokou škálu kvalitních vchodových dveří značky ERKADO. BONUS v hodnotě 6 050 Kč ZDARMA ke každé objednávce vchodových dveří.

 

Reklama

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

TureckoDovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.

Mapa webu | nastavit jako domovskou stránku

© Bydlení pro každého  |  webdesign a programování: weto.cz webdesign
TOPlist RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom